Finale Kalan Proje Ekipleri

İnsanların bilinçlerindeki reklam algısını, ürün ve marka bilinirliğini analiz eden bir mobil uygulama. Kullanıcılar için oyun oynayarak ürün kazandıkları bir telefon uygulaması iken firmalar için reklamlarını yaparken bir yandan da marka ve ürün bilinirliklerini ölçmeyi amaçlamaktadır.

Feedcast, kullanıcıların bulundukları lokasyonlarda ne olduğunu ve ne yaptıklarını tüm dünyaya göstermelerini sağlayan videolar üzerinden içerik üretilen bir sosyal medya platformudur.

Akıllı saat üzerinden insanların yaşam kalitesini inceleyen ve olası sağlık problemlerine karşın risklerini en aza indirmeyi amaçlayan bir sağlık uygulamasıdır.

MixSound insanların aynı platformda birlikte yeni müziklerler/şarkılar üretebilmelerini sağlayan bir sosyal müzik platformudur.

Mole-location kelimelerinden türetilen molocate ismi, mekanın köstebeği anlamına geliyor. ‘En iyi gezdiren uygulama’ mottosuna sahip olan uygulama ile insanlar gittikleri mekanlarda video ile check-in yapabilecek, ne düşündüklerini anlatabilecekler.

Çeşitli kriterler ile izleyicileri analiz ederek, kullanılan puanlama altyapısı ile izleyiciler için en iyi film alternatiflerinin önerildiği bir mobil uygulama.

Aracını park etmek isteyen kişiler ile otopark hizmeti sağlayan yerleri mobil bir platformda buluşturarak daha rahat hizmet alınmasını sağlayan mobil uygulama.

Gamification teknikleri kullanılarak küçük yaştaki kullanıcıların kodlama becerilerini arttırmaya yönelik bir mobil uygulama.

Sık seyahat eden ve gideceği yer hakkında yeterince bilgisi olmayan insanlara, seyahat öncesi organizasyon, aktiviteler, bavul hazırlama, bütçe yönetimi ve ortam koşulları hakkındaki doğru ve güvenilir bilgileri daha önce o bölgede bulunmuş ya da bilgisi olan insanların oluşturduğu paylaşım havuzu aracılığıyla veren bir sosyal mobil seyahat uygulamasıdır.

WordPress Video Lightbox